Nadační fond
Sluníčko pro děti

Anička Doležalová

15.3.2017
Anička (10 let) přišla na svět již ve 28. týdnu. V důsledku svého postižení dětskou mozkovou obrnou je upoutána na invalidní vozík. Anička je velmi statečná dívka a s osudem se pere vší silou. NF Sluníčko pro děti ji přispěl částkou 14.055 Kč na doplatek mechanického invalidního vozíku. Vozíček bude pro ní velkým pomocníkem, který jí velmi ulehčí a dopomůže k samostatnosti, která je v jejím věku pro ní velmi důležitá.

Anička (10 let) přišla na svět již ve 28. týdnu. V důsledku svého postižení dětskou mozkovou obrnou je upoutána na invalidní vozík. Anička je velmi statečná dívka a s osudem se pere vší silou. NF Sluníčko pro děti ji přispěl částkou 14.055 Kč na doplatek mechanického invalidního vozíku. Vozíček bude pro ní velkým pomocníkem, který jí velmi ulehčí  a dopomůže k samostatnosti, která je v jejím věku pro ní velmi důležitá.

Šťastné životní okolnosti a hmotný dostatek závisejí v životě často jen na maličkostech, které člověk sám vůbec nemůže ovlivnit. Proto chceme podat pomocnou ruku těm, jimž se vzhledem k životní situaci, s níž sami nemohou nic udělat, nedaří tak dobře.
To jsou děti.
Paní Jana Alfery, Pan Lorenz Pronnet, Pan Eckart Baum, Pan Magnus Alexander Brandau
zakladatelé fondu

Copyright 2016 Nadační fond Sluníčko pro děti