Nadační fond
Sluníčko pro děti

Den pro handicapované děti ve ski-areálu Lipno

29.1.2010
Den pro handicapované děti strávený ve ski-areálu Lipno, který se uskutečnil v pátek 29.1.2010, se vryje do paměti nejen dětem handicapovaným, ale i jejich rodičům a doufejme i všem přihlížejícím, kterých v den pololetních prázdnin bylo opravdu hodně. Tento den ve ski-areálu Lipno strávili na lyžích čtyři handicapované děti a jeden mladý muž Arnošt, mimochodem mistr světa v plavání. Celou akci přijela podpořit i členka Nadačního výboru Jana Havrdová se svými dětmi.

Děkujeme za fotografie Českokrumlovskému deníku.

Zrakově handicapovaným Natálce a Radkovi se věnovala lyžařská instruktorka Kristýna, která předávala své zkušenosti při výuce zrakově postižených. Josefínka a Jáchymek si brázdili Jezerní sjezdovku na mono-ski v doprovodu svých rodičů. Počasí prověřilo jejich chuť po lyžování a sněhová nadílka všem připravila ideální lyžařské podmínky.

Doufejme, že nejen handicapovaní spolu s rodiči, ale celý servisní team ski-areálu Lipno a ostatní lyžaři tak ukázali, že na jihu Čech jsou perfektně připraveni integrovat handicapované do lyžování a pomoci tak handicapovaným přiblížit se „normálnímu“ stylu života.

Děkujeme všem, především pak celému teamu ve ski-areálu Lipno za celou akci, kterou Nadační fond Sluníčko pro děti připravil ve spolupráci.

Šťastné životní okolnosti a hmotný dostatek závisejí v životě často jen na maličkostech, které člověk sám vůbec nemůže ovlivnit. Proto chceme podat pomocnou ruku těm, jimž se vzhledem k životní situaci, s níž sami nemohou nic udělat, nedaří tak dobře.
To jsou děti.
Paní Jana Alfery, Pan Lorenz Pronnet, Pan Eckart Baum, Pan Magnus Alexander Brandau
zakladatelé fondu

Copyright 2016 Nadační fond Sluníčko pro děti