Nadační fond
Sluníčko pro děti

Lukáš Hotárek

14.9.2016
Čtrnáctiletý Lukáš Hotárek se narodil předčasně ve 27. týdnu. Bohužel mu byla krátce po porodu diagnostikována dětská mozková obrna a Lukáš zůstal dodnes upoután na invalidní vozík. Ve škole má však samé jedničky a velmi ho baví studium cizích jazyků. Doma a po škole se pohybuje na mechanickém vozíku, ale pobyt venku byl vždy problém, protože obec, ve které bydlí, není bezbariérová. Výlety do přírody, cyklovýlety se sourozenci nebo vycházky byly pro Lukáše do této doby tabu. Nyní již brázdí cesty na elektrickém vozíku a těší se z toho, že na něj ostatní poprvé musejí čekat. NF Sluníčko pro děti mu na pořízení elektrického vozíku přispěl 25.000 Kč.

Čtrnáctiletý Lukáš Hotárek se narodil předčasně ve 27. týdnu. Bohužel mu byla krátce po porodu diagnostikována dětská mozková obrna a Lukáš zůstal dodnes upoután na invalidní vozík. Ve škole má však samé jedničky a velmi ho baví studium cizích jazyků. Doma a po škole se pohybuje na mechanickém vozíku, ale pobyt venku byl vždy problém, protože obec, ve které bydlí, není bezbariérová. Výlety do přírody, cyklovýlety se sourozenci nebo vycházky se psem Zachariášem byly pro Lukáše do této doby tabu. Nyní již brázdí cesty na elektrickém vozíku a těší se z toho, že na něj ostatní poprvé musejí čekat. NF Sluníčko pro děti mu na pořízení elektrického vozíku přispěl 25.000 Kč.

Šťastné životní okolnosti a hmotný dostatek závisejí v životě často jen na maličkostech, které člověk sám vůbec nemůže ovlivnit. Proto chceme podat pomocnou ruku těm, jimž se vzhledem k životní situaci, s níž sami nemohou nic udělat, nedaří tak dobře.
To jsou děti.
Paní Jana Alfery, Pan Lorenz Pronnet, Pan Eckart Baum, Pan Magnus Alexander Brandau
zakladatelé fondu

Copyright 2016 Nadační fond Sluníčko pro děti