Nadační fond
Sluníčko pro děti

Michal Pixa

19.12.2016
Míša (14 let) přišel na svět jako druhý z dvojčat a vážil pouhých 920 g. Bohužel prodělal krvácení do mozku a rozvinula se u něj dětská mozková obrna. Je na vozíku a toto chodítko mu umožňuje rozhýbat jeho ztuhlé nohy zdeformované spasticitou. Je to ale naše usměvavé sluníčko a tak spolu s jeho bráchou dvojčetem všechno zvládáme. S chodítka měl velkou radost,konečně se také může postavit a "dohonit" nás. A teď,když už konečně začíná jaro,si může už i venku vesele vykračovat.
NF Sluníčko pro děti mu přispěl částkou 23.790 Kč na pořízení speciální chodítka.

Míša (14 let) přišel na svět jako druhý z dvojčat a vážil pouhých 920 g. Bohužel prodělal krvácení do mozku a rozvinula se u něj dětská mozková obrna. Je na vozíku a toto chodítko mu umožňuje rozhýbat jeho ztuhlé nohy zdeformované spasticitou. Je to ale naše usměvavé sluníčko a tak spolu s jeho bráchou dvojčetem všechno zvládáme. S chodítka měl velkou radost,konečně se také může postavit a "dohonit" nás.  A teď,když už konečně začíná jaro,si může už i venku vesele vykračovat. 
NF Sluníčko pro děti mu přispěl částkou 23.790 Kč na pořízení speciální chodítka.

Šťastné životní okolnosti a hmotný dostatek závisejí v životě často jen na maličkostech, které člověk sám vůbec nemůže ovlivnit. Proto chceme podat pomocnou ruku těm, jimž se vzhledem k životní situaci, s níž sami nemohou nic udělat, nedaří tak dobře.
To jsou děti.
Paní Jana Alfery, Pan Lorenz Pronnet, Pan Eckart Baum, Pan Magnus Alexander Brandau
zakladatelé fondu

Copyright 2016 Nadační fond Sluníčko pro děti